Soutěžte s našimi balíky o auto a hromadu sněhobílých cen

  • Při nákupu vánočních dárků na e-shopech si nechte zboží poslat Českou poštou jako Balík Do ruky, Na poštu nebo Do Balíkovny. Soutěžit můžete navíc také jako adresát Balíku Expres nebo naší novinky Balíku Komplet.
  • Do soutěže se může přihlásit adresát balíku podaného v období konání soutěže mezi 21. 11. a 21. 12. 2017. Vyplňte číslo balíku, do soutěžního formuláře zadejte kontaktní údaje a adresu, na kterou je vám balík posílán. Přihlásit můžete neomezený počet balíků, které splňují Pravidla soutěže.
  • Pokud zadáte při přihlašování číslo své žluté Zákaznické karty pro fyzické osoby, automaticky tak zvýšíte svou šanci vyhrát. Číslo balíku totiž do slosování zařadíme rovnou dvakrát. Pokud kartu ještě nemáte, můžete si ji objednat zde.
  • Každý soutěžní den proběhne slosování o denní výhry ze všech čísel balíků, která byla přihlášena prostřednictvím webového formuláře předchozí den. Všichni soutěžící, kteří se účastnili v daném soutěžním týdnu denních kol, jsou současně zařazeni do slosování o týdenní výhru. Po skončení celé soutěže vylosujeme 22. 12. 2017 výherce hlavní ceny.
    Všechny výherce průběžně zveřejňujeme zde na webu.

Čím více balíků přihlásíte, tím větší šanci máte vyhrát některou z našich cen!

Pravidla soutěže ke stažení Chci soutěžit!

Časté otázky

Kdo se může soutěže zúčastnit?

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo je v daném období adresátem vybraného typu balíku (tzn. Balík musí být podán v období mezi 21. 11. – 21. 12. 2017). Přihlásit lze Balík Do ruky, Balík Na poštu, Balík Do balíkovny, Balík Expres a Balík Komplet.

Jak se můžu do soutěže přihlásit?

Vyplňte soutěžní formulář na stránce www.vyhrajtesbalikem.cz, kam zadáte číslo svého balíku a dále jméno, příjmení, adresu, kam se daný balík doručuje, e-mail a telefon.

S jakými typy balíků můžu soutěžit?

Do soutěže se můžete přihlásit jako adresát Balíku Do ruky, Na poštu, Do balíkovny, Balíku Expres a Balíku Komplet podanými v období konání soutěže mezi 21. 11. a 21. 12. 2017.

Jak ověřím, že můj balík byl úspěšně přihlášen do soutěže?

Všem soutěžícím potvrzujeme zařazení do slosování potvrzujícím e-mailem.

Jak se dozvím o případné výhře?

Výherce průběžně zveřejňujeme každý den po losování zde na webu. Zároveň je průběžně informuje pořádající agentura na kontaktní údaje uvedené při registraci a dohodne s nimi další postup. Denní i týdenní výhry jsou předávány e-mailem ve formě soutěžních certifikátů a voucherů. Hlavní výhra bude oznámena v den vylosování 22. 12. 2017 a předána nejpozději do 31. 1. 2018 v sídle ČP.

Nejde mi zadat číslo balíku

Číslo každého balíku je unikátní a jde do soutěže přihlásit pouze jednou. Zkontrolujte, zda jste skutečně adresátem balíku a jedná se o typ balíku, s nímž se jde do soutěže přihlásit (Balík Do ruky, Na poštu, Do balíkovny, Balík Expres a Balík Komplet). Balík musí být poslán v době konání soutěže mezi 21. 11. a 21. 12. 2017.

Nemám Zákaznickou kartu

Vlastnictví Zákaznické karty není podmínkou pro účast v soutěži. Výrazně tím ovšem zvýšíte svou šanci na výhru, protože každý balík přihlášený s uvedením čísla žluté Zákaznické karty pro fyzické osoby zařadíme do slosování dvakrát. Soutěž je určena pouze fyzickým osobám a nelze se ji zúčastnit se Zákaznickými kartami určenými pro firemní zákazníky.

Co je to týdenní kolo a kdy se losuje?

V průběhu soutěže losujeme čtyřikrát výherce týdenní ceny ze všech soutěžících, kteří se v daném týdnu zúčastnili denních kol. Kola probíhají v následujících termínech:

  • 1. týdenní kolo: 21. 11. – 28. 11., losování 29. 11.
  • 2. týdenní kolo: 29. 11. – 5. 12., losování 6. 12.
  • 3. týdenní kolo: 6. 12. – 12. 12., losování 13. 12.
  • 4. týdenní kolo: 13. 12. – 19. 12., losování 20. 12.

Naši partneři

Poskytovatelé výher